Vragen? Bel ons 088 765 1800| info@bouwenindustrie.nl
Laden
Product(en) toevoegen...

Contact

De Schakel Huizen
Ambachtsweg 24
1271AM Huizen

Openingstijden

Maandag tot vrijdag
07:00 tot 17:00

Tel: 088 765 1780
E-mail: verkoop@deschakelbv.nl
Dubson Barendrecht
Tuindersweg 38
2991LR Barendrecht

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 088 765 1700
E-mail: verkoop@dubson.nl
Holtgrefe Den Bosch
Afrikalaan 17
5232BD Den Bosch

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1260
E-mail: verkoop.denbosch@holtgrefe.nl
Holtgrefe Oosterhout
Damweg 9
4905BS Oosterhout

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1270
E-mail: verkoop.oosterhout@holtgrefe.nl


Hendriks Best

Randweg 9
5683CL Best

Openingstijden

Maandag tot vrijdag
07:00 tot 17:30

Tel: 088 765 1820
E-mail: best@bouwenindustrie.nl


Hendriks Uden
Liessentstraat 2
5405AG Uden

Openingstijden

Maandag tot vrijdag
07:00 tot 18:00
Zaterdag
08:00 tot 16:00

Tel: 088 765 1802
E-mail: verkoop@bouwenindustrie.nl


Holtgrefe Veghel
Eisenhowerweg 9
5466AB Veghel

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1250
E-mail: verkoop.veghel@holtgrefe.nl

Holtgrefe Waalwijk

Cartografenweg 22
5141MT Waalwijk

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 088 765 1200
E-mail: verkoop.waalwijk@holtgrefe.nl


Kobam Dongen

De Hak 16B
5107RG Dongen

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 088 765 1280
E-mail: dongen@kobam.nl


Kruyt Bergschenhoek
leeuwenhoekweg 6
2661CZ Bergschenhoek

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00

Tel: 088 765 1610
E-mail: bergschenhoek@kruytbv.nl


Kruyt Hoofddorp
Parellaan 20
2132WS Hoofddorp

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00

Tel: 088 765 1640
E-mail: hoofddorp@kruytbv.nl

Kruyt Leiderdorp

Touwbaan 1H
2352CZ Leiderdorp
Virtuele rondleiding


Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00
Zaterdag
08:00 tot 12:00

Tel: 088 765 1500
E-mail: leiderdorp@kruytbv.nl


Kruyt Noordwijkerhout

Gieterij 96
2211ZD Noordwijkerhout

Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1620
E-mail: noordwijkerhout@kruytbv.nl


Kruyt Wassenaar
Marineweg 21
2241TX Wassenaar

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1630
E-mail: wassenaar@kruytbv.nl


Kruyt Zoeterwoude
Industrieweg 14
2382NV Zoeterwoude

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00

Tel: 088 765 16 50
E-mail: zoeterwoude@kruytbv.nl

Lekkerkerker Amersfoort

Terminalweg 7
3821AJ Amersfoort

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1470
E-mail: amersfoort@lekkerkerkerbv.nl


Lekkerkerker Houten

Hoofdveste 24
3992DG Houten

Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1460
E-mail: houten@lekkerkerkerbv.nl


Lekkerkerker Utrecht
St. Laurensdreef 35
3565AJ Utrecht

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00

Tel: 088 765 1400
E-mail: utrecht@lekkerkerkerbv.nl


Lekkerkerker Wijk bij Duurstede
Hoge maat 2
3961NC Wijk bij Duurstede

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1450
E-mail: wbd@lekkerkerkerbv.nl
Leys Bergen op Zoom
Marconilaan 5
4622RD Bergen op Zoom

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 088 765 1100
E-mail: verkoop.bergenopzoom@leys.nl

Leys Gouda
Nw Gouwe OZ 12a
2801SB Gouda

Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1090
E-mail: verkoop.gouda@leys.nl


Leys Middelburg
Laan der Verenigde Naties 1g
4334ES Middelburg

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 088 765 1140
E-mail: verkoop.middelburg@leys.nl


Leys Moerdijk
Tradeboulevard 5a
4761RL Zevenbergen

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1900
E-mail: verkoop.moerdijk@leys.nl
Leys Roosendaal
Stepvelden 16
4704RM Roosendaal
Virtuele rondleiding

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 088 765 1000
E-mail: verkoop.roosendaal@leys.nl


Leys Steenbergen

Warwickstraat 2R
4651 SX Steenbergen

Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1160
E-mail: verkoop.steenbergen@leys.nl


Leys Terneuzen
Patentweg 4
4538BR Terneuzen

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Tel: 088 765 1060
E-mail: verkoop.terneuzen@leys.nl


Leys Tilburg
Kranenberg 9
5047TR Tilburg

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1080
E-mail: verkoop.tilburg@leys.nl
Leys/Holtgrefe Breda
Korte huifakkerstraat 4
4815PS Breda

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 088 765 1120
E-mail: verkoop.breda@leys.nl

Leys Etten-Leur
Hagemuntweg 2
4879NM Etten-Leur

Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:00 tot 17:00
Vrijdag
07:00 tot 16:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 088 765 1170
E-mail: verkoop.ettenleur@leys.nl


Van den Ham Elburg
Noorderbreedte 8b
8081PX Elburg
Virtuele rondleiding


Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:30
Vrijdag
07:30 tot 17:00

Tel: 088 765 1770
E-mail: elburg@vandenhamijzerhandel.nl


Van den Ham Nijkerk
Watergoorweg 57
3861MA Nijkerk
Virtuele rondleiding


Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:30
Vrijdag
07:30 tot 17:00
Zaterdag
09:00 tot 12:00

Tel: 088 765 1740
E-mail: nijkerk@vandenhamijzerhandel.nl


Van den Ham Zeewolde
De Mast 38a
3891KG Zeewolde
Virtuele rondleiding


Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1760
E-mail: zeewolde@vandenhamijzerhandel.nl



Van der Stad Nijmegen
Energieweg 3
6541CW Nijmegen
Virtuele rondleiding


Openingstijden

Maandag tot Donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 17:00

Tel: 088 765 1350
E-mail: nijmegen@vdstad.nl


Van der Stad Oss
Kantsingel 16d
5349AJ Oss

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00
Tel: 088 765 1390
E-mail: oss@vdstad.nl


Van der Stad Tiel
Morsestraat 5
4004JP Tiel

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 16:00

Tel: 088 765 1380
E-mail: tiel@vdstad.nl
Van der Stad Wijchen
Bijsterhuizen 30-03
6604LP Wijchen

Openingstijden

Maandag tot donderdag
07:30 tot 17:00
Vrijdag
07:30 tot 17:00

Tel: 088 765 1315
E-mail: wijchen@vdstad.nl


Zwaard Delft
Ampèreweg 1
2627BG Delft

Openingstijden

Maandag tot vrijdag
07:00 tot 17:00
Zaterdag
09:00 tot 12:00

Tel: 088 765 1720
E-mail:info@zwaard.nl 

Van Enckevort Venlo
Horsterweg 31
5928 NB Venlo

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
07:30 tot 17:00
Zaterdag
08:30 tot 12:00

Tel: 088 765 3120
E-mail: balie@enckevort.com 


Van Enckevort Heerlen
Wijngaardseweg 30
6412 PJ Heerlen

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
07:00 tot 17:00
Zaterdag
08:00 tot 12:00

Tel: 088 765 3130
E-mail: Heerlen@enckevort.com

Van Enckevort Helmond

Vossenbeemd 1A
5705 CL Helmond

Openingstijden

Maandag t/m Vrijdag
07:00 tot 17:00

Tel: 088 765 3140
E-mail: Helmond@enckevort.com



Van Enckevort Sittard
Dr. Nolenslaan 114
6136 GV Sittard

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
07:00 tot 17:00
Zaterdag
08:00 tot 12:00

Tel: 088 765 3150
E-mail: Sittard@enckevort.com



Van Enckevort Son en Breugel
Ekkersrijt 4505
5692 DN Son en Breugel

Openingstijden

Maandag t/m Vrijdag
07:00 tot 17:00

Tel: 088 765 3160
E-mail: son@enckevort.com


Van Enckevort Weert
Edisonlaan 35
6003 DB Weert

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
07:00 tot 17:00
Zaterdag
08:00 tot 12:00

Tel: 088 765 3170
E-mail: Weert@enckevort.com
Van Enckevort Roermond
Middenhoven 14
6042 NX Roermond

Openingstijden

Maandag t/m Vrijdag
07:00 tot 17:00


Tel: 088 765 3180
E-mail: Roermond@enckevort.com



Van Enckevort Maastricht
Fregatweg 46A-01
6222 NZ Maastricht

Openingstijden

Maandag t/m Vrijdag
07:00 tot 17:00


Tel: 088 765 3190
E-mail: Maastricht@enckevort.com


Van Enckevort Venray
Keizersveld 73
5803 AP Venray

Openingstijden

Maandag t/m Vrijdag
07:00 tot 17:00
Zaterdag
08:00 tot 12:00
Tel: 088 765 3210
E-mail: Venray@enckevort.com


Van Enckevort Eindhoven
Kanaaldijk Zuid 5B
5613 LE Eindhoven

Openingstijden

Maandag t/m Vrijdag
07:00 tot 17:00


Tel: 088 765 3220
E-mail: Eindhoven@enckevort.com
Van Enckevort Veldhoven
De Run 8310
5504 EN Veldhoven

Openingstijden

Maandag t/m Vrijdag
07:00 tot 17:00
Zaterdag
08:00 tot 12:00

Tel: 088 765 3230
E-mail: Veldhoven@enckevort.com


Laden
Laden